AirBook City Light HD

Електронна книга с підсвіткою AirBook City Light HD поєднує в собі витончений дизайн та багатофункціональність. Ця книга має 6-дюймовий дисплей, інтерфейс різними мовами світу, підтримує текстові формати більше ніж 20 типів, а також має підсвічування екрану, за допомогою якого читання стає комфортним і не залежить від освітлення в приміщенні. Також дана книга оснащена бездротовим модулем Wi-Fi, що забезпечує доступ до мережі Інтернет.

В електронну книгу AirBook City Light HD виробники встановили покращений дисплей E-Ink Pearl HD. Завдяки новому дисплею вдалось досягти збільшення контрастності та роздільної здатності екрану, що дало можливість збільшити чіткість тексту і контрастності зображень більш ніж на 25%.

За допомогою підсвічування, світло направляється прямо на екран і рівномірно розподіляється по дисплею, освітлюючи всю його поверхню. Це дає можливість читати в будь-яких ситуаціях: у транспорті, або в дуже погано освітленому приміщенні, зберігаючи оптимальний комфорт та безпеку для очей.

Електронна книга зроблена із чорного матового пластику з покриттям софт-тач, який зарекомендував себе як стійкий до забруднень, до того ж на ньому не видно відбитків пальців.

На верхньому торці книги розташовані всі роз'єми пристрою: 3,5 мм для навушників, MicroUSB для підключення до ПК і зарядного, тут же знаходиться кнопка включення / вимикання. Слот для карт пам'яті MicroSD перенесли на нижній торець книги.

Навігаційна панель з 5 кнопок знаходиться під 6-дюймовим екраном. Кнопки «вперед» і «назад» злиті в одну клавішу, розташовані вони по обидва боки екрану. Кнопка «меню» відповідає за виклик опцій в книгах і додатках.

Більш ніж 20 текстових форматів здатна сприймати електронна книга AirBook City Light HD, вона також підтримує 4 графічних формати для перегляду фотографій та ілюстрацій з книг. Відтепер відпала необхідність думати про конвертацію файлів. Просто завантажуєш файли в книгу і читаєш. Для більш комфортного читання передбачена самостійна установка улюблених шрифтів, 6-ти етапне збільшення розміру букв, книжкова і альбомна орієнтація тексту, індивідуальна розмітка сторінки і т.д. Одним натисканням клавіші ви зможете зробити закладку, написати замітку або виділити цитату!

AirBook City Light HD ціна

Вбудована в книгу AirBook City Light HD пам'ять складає 4 Гб. Передбачена можливість розширення пам'яті за допомогою карти пам'яті MicroSD до 16 Гб. Пам'яті вистачить для того, щоб створити свою електронну портативну бібліотеку і кожного дня виходити у мережу Інтернет поповнюючи свою бібліотеку новими книгами. Вбудований бездротовий модуль Wi-Fi забезпечить стабільний зв'язок з Інтернетом в кафе, готелях, аеропортах та інших громадських місцях.

Будь-який текст можна прослуховувати завдяки вбудованому в книгу аудіоплеєру, підключивши навушники з гарнітурою, оскільки книга має стандартні роз'єми. При бажанні можна скористуватися вмонтованими в електронну книгу динаміками. Корисною стане функція відтворення тексту, яка підтримує 2 мови.

Електронна книга AirBook City Light HD - це дуже гарна допомога у навчанні. Книга відкриває будь-які навчальні посібники з графіками і формулами, а функція підтримки словників дозволяє поповнювати свій словниковий запас і знаходити необхідне слово у всіх встановлених словниках одночасно.