AirBook Wi-Fi City

AirOn - компанія, що спеціалізується на виготовленні різної електроніки, нещодавно представила електронну книжку AirBook City WiFi. В даній статті ми ближче познайомимось з характеристиками цієї моделі.

Перше, що кидається в очі, це тонкість і легкість AirBook City Wifi. Товщина моделі - всього 8 мм, вага - 180 грам. Корпус виконаний із надлегкого пластику SoftTouch, тому його дуже приємно тримати в руках. Однак, від відбитків пальців це не рятує, а для того, щоб бокова панель залишалась білою, її треба постійно протирати. На задній поверхні розміщений оригінальний логотип компанії, який гармонійно довершує дизайн книжки.

Всього на панелі є п’ять кнопка, серед яких "Додому", "Меню", джойстик, клавіша оновлення сторінки та повернення до попередньої дії. По краям дисплею розташовані кнопки гортання, які ідеально підійдуть як правшам, так і лівшам. Зверху книжки розташована кнопка ввімкнення\вимкнення, гніздо для microUSB і навушників 3.5 мм та перемикач гучності. Ззаду розташовані 2 динаміки.

CityWiFi містить 6 дюймовий дисплей з роздільною здатністю 600х800. Він виконаний з застосуванням нової технології E-ink Pearl, яка надає максимальної схожості зі справжньою книгою.

AirBook WiFi City підтримує близько 20 текстових форматів, серед яких txt, doc, docx, pdf, rtf, thml та навіть формати архівів rar та zip; 4 формата зображень - jpg, gif, png та bmp; 3 музичних формати - mp3, wav, wma. Наявність технології WiFi дозволить вам працювати з електронною поштою та соц. мережами. Корисними є такі додатки, як словник і блокнот, що по замовчуванню інстальовані в книжці.

Об’єм вбудованої пам’яті в AirBook City - 4 гб, її можна збільшити за допомогою карт формату MicroSD, максимально підтримувані - 16 гб. В книжці встановлено 3 мови інтерфейсу - англійська, українська та російська. Тут також є така цікава функція як "текст в голос". Якщо ви втомились читати, можна ввімкнути цю функцію і робот з голосом жінки буде відтворювати вміст книги. Тут же можна вибрати швидкість та гучність відтворення. Але, хоча AirBook City і є русифікованим та українізованим пристроєм, "говорилка" працює тільки на англійській чи китайській.

AirBook Wi-Fi City ціна

Читалка після ввімкнення завантажується доволі швидко. Перед вами з’являється 8 іконок знизу екрану, над ними - остання відкрита книжка, ще вище - час, дата та кількість батареї, що залишилась. Пересування по меню є дуже зручним навіть для того, хто вперше тримає книжку в руках.

Обладнана читалка батареєю Li-Pol з ємкістю 1500 мАг. Якщо читати по дві години кожен день, AirBook пропрацює близько 10 днів. А от в режимі ввімкненого Wi-Fi вона сідає доволі швидко, однак ці параметри залежать від прошивки.

Отже, AirBook City - це електронна книжка з великою кількістю функцій і хорошою якістю. Відрізняється простою в використанні та приємним для очей дисплеєм. Недоліків мінімум, тому можна рекомендувати дану модель для кожного.