Amazon Kindle 5

Нещодавно лідер по виробництву рідерів, компанія Amazon, оновила модельну лінію 2012 року і випустила новий Amazon Kindle 5. Головна відмінність цього зразка від інших - вдосконалений екран та посилена швидкість реагування на запити.

Amazon Kindle 5 має більш витончений дизайн. Панель рідера виконана з прогумованого пластику, чорний колір додає контрастності тексту за рахунок поєднання з білим фоном.

Amazon Kindle 5 огляд

Знизу екрана розташовані декілька кнопок управління: "Додому", "Контекстне меню", "Клавіатура", "Назад". Між цими кнопками знаходиться чотирьохпозиційний джойстик. За допомогою кнопки "Додому" можна завжди повернутися на стартовий екран, також внизу екрана розташовані клавіші "Назад" і "Контекстне меню". Сторінки електронних книг перегортаються боковими кнопками для більш комфортного читання. Прогалиною у розробці Amazon Kindle 5 є невдале розташування кнопки увімкнення живлення. Вона знаходиться на нижньому торці книги та занадто занурена в корпус, що складає незручності при натисканні. Але через декілька тижнів активного користування рідером, ви звикнете до її розташування. Серед мінусів Amazon Kindle 5 можна виділити відсутність підтримки файлової структури, рідер не розрізняє папки.

Amazon Kindle 5 комплектація

Нова модель Amazon має зручний у користуванні інтерфейс. Винахідники цього зразка не мали на меті модернізувати електронну книгу, тому у ній відсутній сенсорний екран, як у Kindle Paperwhite; модель не має функції підсвічування та аудіоплеєру. Серед додаткових опцій Amazon Kindle 5 можна відзначити Wi-Fi, можливість завантаження словників та підтримка роботи з соцмережами. Wi-Fi-модуль може використовуватися для бездротового підключення, яке дає змогу завантажувати в Kindle 5 тексти в додаткових форматах DOC, DOCX і RTF, а також відправляти на рідер текстові сторінки будь-яких сайтів. Управління в даній моделі здійснюється лише за допомогою кнопок на корпусі, тому вона проста та зручна в експлуатації. Програмне забезпечення, яке використовує Kindle 5, майже ідентичне попередній моделі. Серед відмінностей - Wi-Fi-модуль вимикається при активації режиму "В літаку". У попередника моделі вимикати Wi-Fi слід було через окрему кнопку. Клавіша "Клавіатура" використовується для набору пароля від Wi-Fi, та пошуку книг.

Amazon Kindle 5 ціна

Рідер підтримує декілька форматів електронних текстів: TXT, PDF і MOBI (а також його різновиди AZW, AZW3). Формати EPUB и FB2 не доступні для читання на цій моделі. Сортування текстів електронна книга здійснює по автору, назві, нещодавно відкритим книгам та по колекціям.

Рідер підходить для тривалого використання. Робота на одному заряді складе 4 тижні, якщо ви будете присвячувати читанню 30 хвилин на день і тримати Wi-Fi-модуль вимкненим. Від комп'ютера пристрій повністю заряджається за 3 години.

Amazon Kindle 5 є лідером продажів серед інших моделей електронних книг. Хоч він не має додаткових функцій, чим поступається іншим моделям, але за рахунок простого інтерфейсу та доступної ціни він є найкращою пропозицією серед рідерів на ринку компанії.