Amazon Kindle Paperwhite (2013)

Amazon Kindle Paperwhite (2013) — нова електронна книга від однойменної компанії, яка представляє друге покоління e-ink рідерів з покращеним дисплеєм, підсвічуванням та іншими дрібними деталями.

Зовні Amazon Kindle Paperwhite (2013) практично нічим не відрізняється від свого попередника. Маленькі зміни можна побачити хіба що в написі Kindle на передній панелі пристрою, який став трохи вужчим. На задній частині рідера тепер видніється великий глянцевий напис Amazon, який у минулому був відсутній. Окрім того, змінилася і вага пристрою. Вона зменшилася до 206 грам, що менше від попередника з 213-ма грамами.

Amazon Kindle Paperwhite (2013) поставляється виключно у чорному кольорі. Фронтальна панель навколо 6-дюймового екрану стала ширша знизу і вужча по бокам, виконана із матового пластику. Будь-які апаратні кнопки на ній відсутні.

Вся задня частина і боки книги зроблені із софт-тач пластику високої якості. На нижній грані розміщений роз’єм micro-USB, а також індикатор активності і кнопка увімкнення. Під час зарядки індикатор світиться оранжевим кольором, а коли пристрій розблоковують він мигає зеленим кольором.

Amazon Kindle Paperwhite (2013) огляд

Як запевняють нас представники компанії Amazon, процесор в новинці став на 25% сильнішим. Це в деякій мірі можна відчути і побачити під час перегортання сторінок, хоча велику роль в цьому також відіграє новий екран E Ink Carta. Для зберігання файлів в рідері встановлено 2 Гб пам’яті, з яких нам доступно 1,25 Гб. Окрім класичних MOBI/AZW/AZW3 він також підтримує PDF файли. Цей список можна суттєво розширити, скориставшись неофіційними методами встановлення інших програм для читання, локалізованої клавіатури тощо.

Amazon Kindle Paperwhite (2013) комплектація

Amazon Kindle Paperwhite (2013) має вбудований Wi-Fi модуль, проте можна придбати і 3G версію рідера, яка дорожча на 60$.

Об’єм батареї виробник не розголошує, проте, як показали дослідження, вона така сама, як і в попередника (1420 мА). Якщо кожного дня ви будете читати по півгодини з яскравістю у десять пунктів, при цьому не використовуючи Wi-Fi, повного заряду акумулятора вистачить на 8 тижнів.

Новий 6-дюймовий E Ink Carta екран має покращене підсвічування та на 50% вищу контрастність. Шрифт став темнішим, а фон сторінок трохи м’якшим і світлішим. Роздільна здатність нової матриці така, як і в попередника — 1024 на 758 крапок. Завдяки використанню в Amazon Kindle Paperwhite (2013) нової системи оновлення,сторінки перегортаються значно швидше і не залишають за собою дрібних «артефактів», як було у попередній версії рідера.

Amazon Kindle Paperwhite (2013) ціна

Інтерфейс електронної книги залишився без змін. В верхній частині можна побачити інформаційну строку, де відображається заряд акумулятора, годинник і індикатор Wi-Fi. Відразу під нею розміщено службове меню з класичними кнопками «Назад», «Додому», «Рівень підсвічування», «Пошук», «Онлайн магазин» і «Налаштування».

Хоча нововведень в Amazon New Kindle Paperwhite 2013 не так вже й багато,він є гідним спадкоємцем серії флагманських рідерів від американської компанії Amazon, який за помірну ціну дозволяє отримати максимум задоволення від читання електронних книг.