Дністровий Анатолій

Астаф'єв Анатолій Олександрович (псевдонім - Дністровий Анатолій) – вітчизняний майстер есе, художник, поет і прозаїк.

Уродженець м. Тернопіль, з’явився на світ 30 липня 1974 р. Як виходець із інтелігентної сім’ї (батько – доктор філологічних наук, професор), А. Дністровий пройшов довгий шлях навчання: від студента історичного факультету університета в м. Ніжин до кандидата філософських наук. На даний час він займається викладацькою діяльністю у декількох столичних ВУЗах, а також бере активну участь у політичних проектах, є постійним членом редакційних колегій провідних національних видавництв.

У творчій діяльності, А. Дністровий вражає обраним жанром, який знаходиться на межі міської прози та культури, що знецінює загальновизнані ідеали. Особлива увага приділяється соціальним та психологічним аспектам життя людини. Оповідання, переважно, мають форму есе, а мова насичена сучасним сленгом та кримінальними жаргонізмами. Це, зокрема, романи «Місто уповільненої дії», «Пацики», «Дрозофіла над томом Канта». Поетичні твори автора були оцінені українськими та зарубіжними критиками. Вони містяться у збірках «Покинуті міста», «Письмо з околиці», «Автономія арфея» тощо.

Рецензії відсутні...
Анонім
11.05.2015

Після цього твору Дністровий став одним з улюблених авторів

Пацики

5+
Тетяна
03.10.2015

Почала з цього твору. Потім всі, доступні в мережі, скачала і прочитала. Настільки просто написано, легко читається, дуже життєво, по-справжньому... Якась ностальгія... В героях впізнаєш себе, своїх знайомих, свій дім і під'їзд. І в кожному творі закладено мораль, є над чим поміркувати...перезавантажитись. Мій улюблений автор. Дуже торкнули душі оповідання автора.

Назва твору *

Текст опису/рецензії *

Необов'язкові данні

Ваша оцінка твору:

• 1-
  • 1
  • 1+
  • 2-
  • 2
  • 2+
  • 3-
  • 3