Кідрук Максим

Кідрук Максим Іванович (1 квітня 1984 року народження) – український письменник сучасності.

Народився в невеличкому селищі міського типу Володимирець, що на Рівненщині. В школі серед найулюбленіших предметів хлопця були фізика, математика та іноземна мова. Саме це спонукало його, після отримання атестату з відзнакою, піти до Рівненського технічного інституту та отримати освіту за фахом "інженер-енергетик".

Після виграшу гранту на навчання за кордоном, у 2007 році він рушає до Стокгольма, де стає аспірантом Королівського технологічного інституту. Одним із основних захоплень письменника є подорожування країнами світу. За останні сім років він побував у різних куточках світу, починаючи від країн Південної Америки до Африканського континенту. І, безперечно, цим темам письменник присвятив деякі оповідання, зокрема «Подорож на пуп землі», «Мексиканські хроніки» тощо.

Кідрук М. започаткував у вітчизняній літературі такий жанр, як техно-трилер. Так, дебютною роботою в цьому напрямку стало оповідання «Бот».

Жорстоке небо

5+
Кідрук Максим - Жорстоке небо

НМД, найталановитіший укрсучлітівський автор. Всі його твори читаються на одному подиху. Навіть коли злипають повіки, се'дно не можеш відірватися від книги (так у мене було з Жорстоким небом). В усіх творах Кідрука динамічний сюжет.

Твердиня

5+
Кідрук Максим - Твердиня

"Твердиня". Вся планета від Швеції до Амазонії. Дотепно, влучно, інтригує та тримає в напрузі майже до кінця. З геніталіями які печуть після випадково намазаних мазю. Я було пореготав з епізоду, а потім майже в ідентичній ситуації мазав набряклу ногу і почесався де не слід, і потів годину страждав. Адже навіть в цидулці було застереження щодо слизових оболонок.

Навіжені в Перу

5+
Кідрук Максим - Навіжені в Перу

Книга класна. Смішна, весела, проста. Проте на відміну від пізнішого Кідрука (Бот, Твердиня, Жорстоке Небо) вона містить кілька ляпів, які роблять автора живою людиною, якій властиво помилятися. Це мило. Бо "пізніший" Кідрук довершений, без жодного ґанджу аж трохи віддає ідеальним роботом. Купив на подарунок

Бот

3
Кідрук Максим - Бот

Сумбурні, та повні розчарування почуття, я пережила після ознайомлення з цим "шедевром." Виникає запитання, для якої вікової та соціальної категорії Максим Кідрук написав оцю книгу? Бо, для осіб, із значним стажем книголюбства, в цей "салат" положили мізерну кількість корисних інгредієнтів, до того ж нещадно поливши останніх дешевим порно-соусом.

Бот

5+
 - Бот

Не претендую на роль літературного критика... Пишу як звичайна людина, яка втомлюється на роботі і ввечері шукає розради в книжках. Жаль, що я не розтягнула задоволення від читання на довше - "проковтнула" книгу за 2 дні...))) Слід зазначити, що фантастику люблю, читаю багато інших жанрів, але цей серед фаворитів. І останнім часом мене особливо ніщо не вражало. Здавалося, ідеї закінчилися у авторів... Але як же добре помилятися!!!

Бот

4
Кідрук Максим - Бот

Увага: відгук містить СПОЙЛЕРИ. У цьому романі, безперечно, вражає обсяг опрацьованого наукового матеріалу, який станвить потужне підгрунтя, так би мовити, достовірності написаного. Дужн цікаво було мені, людині, далекій від точних наук, почитати про фрактали, нанатехнології, програмування тощо. Особливу приємність склали зноски (якось так повіяло традиціями кращих зразків радянської фантастики, скажімо, Стругацьких, дуже добре пам'ятаю, як у такій же манері в "Країні багряних хмар" пояснювалося поняття "важка вода", що тоді, звичайно, було для мене одкровенням).

Бот

5+
Олександра
21.02.2015

Чудова книга! Напружений сюжет бере у полон з самого початку і не відпускає до кінця. І це не зважаючи на те, що я жінка, і технотрилер не повинен мені був сподобатись. Але роман так легко читається. Я просто у захваті! І я після цього твору прочитала усі книги Макса Кідрука. Чого і Вам бажаю!


5
Анонім
12.03.2015

Дуже цікавий твір... Прочитала на одному диханні...


5+
Тимур
27.03.2015

Так, дебютною роботою в цьому напрямку стало оповідання «Бот». WHAT?! Ви бачили вживу це "оповідання"? Та це ж цілий роман!


5+
Анонім
13.04.2015

Прочитав "Бот",книга в яку занурюєшся з головою і не можеш відірватися! Дуже багато в ній відкрив для себе нового,особливо : Фрактали. Також поповнив словник укр слів:-)


5+
Анонім
03.05.2015

Гарна українська, цікавий сюжет, сучасна тема. Є все для того, щоб мати першорядне місце у сучасній українській літературі.


5+
Олексанр
29.08.2015

Нетривіальний, цікавий сюжет у цікавій місцині. Детальний опис, який підтверджується пошуком деталей в гуглі. Захоплює книга до самісінькогго кінця. З нетерпінням чекаю продовження


4-
Олена
16.09.2015

Тавір дійсно захоплює, здається навіть хворієш ним. Однак, добре, що читала його після "Жорстокого неба" і "Твердині". Інакше не шукала б інших творів Кідрука. Здається, автор сам вимучився наприкінці роману разом із своїми героями. Справді, хороша мова, інтригуючий сюжет, яскраві, цілісні персонажі, але замало світу людських відносин - того, що значно посилиться в пізніших творах. Для початку - чудово, для мистецтва - хороша заявка.


4+
Степан
03.10.2015

Цю книгу порадив мені прочитати колега по -роботі.Ніколи не не думав що український письменник може написати такий твір, від якого важко відірватись,та ще й в такому жанрі.


5+
Ігор
30.10.2015

Чесно кажучи читаю вкрай рідко, здебільшого через роботу не вистачає часу... Коли мені порадили прочитати дану книгу, чесно кажучи ідея не викликала інтузіазму, так як вдосталь вільного часу немає, а читати по декілька сторінок вдень не люблю... Так от, прочитав Бота за 3 дні на одному диханні... Читав коли тільки міг))) хоча в якісь моменти і здавалося що через деякі деталі ти вже знаєш на перед що буде, книга своєї якості не втратила... Пора братися за 2 частину)))


5+
Андрій
22.11.2015

Прекрасна, сучасна, чудово аргументована наукова фантастика з сюжетом в жанрі екшн! Давно не читав із таким задоволенням фантастики. Чесно, думав, що нема вже письменників, які здатні на справжню science fiction!


Юлія
13.02.2016

Книжка захопила відразу і не відпускала до останнього. Дуже цікавий оригінальний сюжет, яскраві персонажі. Були моменти, коли в мене реально йшли дрижаки по шкірі) Браво! "Гуаякільський синдром" теж раджу прочитати. Продовження історії. Хоча від "Бота" просто переплювало дихання, а "Синдром" лише не давав заснути не прочитавши ще сторіночку, останній також заслуговує уваги любителів заплутаних пригодницьких історій.


5+
Victoria Gubko
04.04.2016

Найбільш вражаючий автор сучасності, принаймні в українській літературі.


5+
Олександр
04.04.2016

Книга пречудова!!! Хотілося б побачити фільм)) сподіваюся у автора з'явиться ідея написати сценарій;)


5+
Олена
04.04.2016

навіть незважаючи на те, що я дівчина, та й за складом скоріше лірик ніж фізик, мені дуже сподобалося! проковтнула поспіхом, читала майже безперервно. так, є маленькі недоліки, але загалом захоплююче. і особливе дякую за мову - смачна, легка, жива. Дякую і успіхів!

Анонім
14.06.2015

Гумор неперевершений!


5
Лілія
04.06.2015

Дуже сподобався твір, отримала масу чудових вражень)


5+
Олена
04.04.2016

Дуже-дуже сподобалось!!!! яскраво, цікаво, весело. мова супер! раджу читати.


4
одіссей
10.05.2016

цікаві пригоди. динамічно. легка та прикольна авторська мова. читати варто.


4
одіссей
03.06.2016

цікаві пригоди. динамічно. легка та прикольна авторська мова. читати варто.

Оля
12.07.2015
Твір сподобався, багато вражень, які мене не покидатимуть ближчим часом. Майстерно

5+
Алевтина
21.10.2015

Прочитала на одном дыхании. Впечатлил.


5+
Юля
27.08.2016

Роман вразив. Дуууже гарно написано - незважаючи на специфічність термінології, читається на одному диханні!!!!

Лілія
21.10.2015

Дуже класно описаний весь колорит тих місць, в яких героям довелося побувати. Мені сподобалось!

Ірина
22.11.2015

Обожнюю і автора, і книгу. Неймовірні пригоди, хороший сюжет. Мені особисто сподобався детальний опис всіх критичних сцен. Єдине, я не очікувала такого фіналу...


5+
Василь
20.01.2016

Чудовий твір! Захоплюючий сюжет. В інтризі тримає всю книгу. Хотілося б, щоб було продовження.

Олена
04.04.2016

підсіла на Кідрука)))) так легко і без притягнутих філософій. сучасний Бендер . спочатку у Мексиці. потім у Перу. мені сподобалось)))) раджу тим хто хоче просто відпочити, не напружуючи мізки думами про вічне.

Назва твору *

Текст опису/рецензії *

Необов'язкові данні

Ваша оцінка твору:

 • 1-
 • 1
 • 1+
 • 2-
 • 2
 • 2+
 • 3-
 • 3
 • 3+
 • 4-
 • 4
 • 4+
 • 5-
 • 5
 • 5+

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Посилання на обкладинку книги

Ваше ім'я *

Назва твору *

Текст відгуку *

Необов'язкові данні

Ваша оцінка твору:

 • 1-
 • 1
 • 1+
 • 2-
 • 2
 • 2+
 • 3-
 • 3
 • 3+
 • 4-
 • 4
 • 4+
 • 5-
 • 5
 • 5+

Ваш E-mail