Тенденції сучасної моди це практичність і доступність, саме за таким параметрам відповідає електронна книга PocketBook 515, яка може підійти як для жінки, так як і для чоловіка.

PocketBook 515

Діагональ дисплею даної моделі всього 5", що дозволяє тримати книгу навіть в кишені сорочки або в жіночій сумочці, розмір даної моделі дозволяє досить вільно користуватись і вдома і в транспорті. Книга досить легка, всього 131 гр. та має товщину 7,2 мм. PocketBook 515 має розширення екрану 800х600, тип матриці E Ink, що дозволяє читати навіть під прямими сонячними променями, щільність пікселей 200 dpi. Заряд батареї тримається близько місяця, навіть при інтенсивному використані.

PocketBook 515 огляд

Книга PocketBook 515 має частоту процесора 1000 МГц, оперативна пам’ять складає 256 МБ, вбудована - 4 ГБ. Це дозволяє носити з собою одночасно декілька тисяч книжок на різні смаки. Головною особливістю даної моделі залишається приємний на дотик скляний дисплей, який дозволяє легко читати та не втомлювати очі. Екран вкритий захисною плівкою, яка зберігає дисплей від пошкоджень під час перевезень. Під екраном знаходяться дві навігаційні клавіші - вліво та вправо, джойстик з п'ятьма кнопками, який дозволяє легко перегортати сторінки та регулювати розмір тексту і робити все це однією рукою. Набір встановлених словників допоможе тим, хто любить читати іноземною мовою, інтерфейс дозволяє читати на 30 мовах.

Різноманіття в кольоровій гаммі - білий, чорний та зелений.

PocketBook 515 комплектація

Після включення пристрою з'являється головний екран, на якому ми можемо знайти стандартні 225 книг для читання на різний смак. В налаштуваннях можна встановити різні фони. Економія батареї здійснюється за допомогою вибраного % світності екрану.

PocketBook 515 без конвертування може підтримувати близько 20 форматів (CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB (DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, PDF, PDF(DRM), PRC (MOBI), RTF, TCR, TXT) і 4 графічних.

PocketBook 515 ціна

Читаючи книгу, є можливість, натиснувши центральний джойстик, вибрати перехід на конкретну сторінку, знайти потрібний текст, перевернути сторінку в альбомний формат, відкрити зміст та ще багато чого цікавого і корисного

Книга оснащена додатково іграми (судоку, змійка, шахи, клондайк), має годинник, календар,словник, калькулятор та фотоальбом, в якому можна зберігати велику кількість фотографій і, при необхідності, виконувати з ними нескладні функції(поворот, збільшення).

Кнопка для запуску та блокування знаходиться внизу, що досить зручно в використанні і не відволікає від читання.

В комплекті до книги йде usb дріт, який служить для зарядки і для з'єднання з комп'ютером.