PocketBook 614 Basic 2 - це рiдер з шестидюймовим E-Ink екраном, гiгагерцевим процесором, 4 ГБ вбудованої пам'яті і батареєю на 1000 мАг, який здатен підтримувати велику кількість текстових форматів. Комплектація представлена невеликою коробкою із зображенням пристрою на лицьовій стороні та містіть перелік його технічних характеристик у дванадцяти мовах на зворотній стороні. До комплекту пристрою входить сам рідер, USB/micro-USB кабель і керівництво користувача з гарантійним талоном.

У новій моделі фізичні кнопки управління "Вперед" і "Назад" представлені єдиним цілим з корпусом, а при побіжному огляді панелі можна помітити лише чорну клавішу "ОК", що оточена зеленою рамкою. Вона служить для навігації у напрямках "Вперед", "Назад", "Ліворуч" та "Праворуч". Кнопка живлення та micro-USB роз’єм облаштовані на нижній грані електронної книги, а між ними знаходиться слот для карт пам'яті MicroSD.

В основі корпусу покладено матовий пластик. На передній панелі і по боках він шорсткий,а на тильній - гладкий і слизький, де добре видно відбитки пальців. PocketBook представлений у двох кольорах - білий і темно-сірий, але в обох варіантах тильна панель - чорна.

Тримати книгу в одній руці зручно завдяки досить компактним розмірам: 174,4 х 114,6 х 8,3 мм, вага її складає приблизно 188 грамів. Але управління однією рукою досить складне, через тугий перебіг кнопок.

Із заявленої вбудованої пам'яті у 4 ГБ користувачеві доступно лише 3 ГБ, в додаток, рідер підтримує microSD карти включно до 32 ГБ. Без конвертації гaджет підтримує більш ніж 19 текстових форматів.

Що стосується екрану, то при яскравих сонячних променях він не відблискує - можна спокійно брати рідер на пляж чи на природу. Доступно п'ять режимів оновлення сторінки, з яких перевага надається режиму "Завжди", бо в цьому випадку вдається досягти максимальної чіткості і контрастності тексту.

Акумулятор місткістю 1000 мАг забезпечує довгий час роботи пристрою, навіть при активному повсякденному використанні. На практиці за два тижні експлуатації зникає десь дві смужки показника рівня заряду.

Інтерфейс приладу простий та зрозумілий навіть для початківця. Головне Меню складається з підрозділів: «Останні події», чотирьох розділів - «Бібліотека», «Нотатки», «Додатки», «Налаштування» та службового рядка з годинником, датою та індикатором рівня заряду батареї. У «Додатках» можна знайти калькулятор, годинник, календар, словник і чотири стандартні гри. Звідси відкривається також доступ до фото. У розділі "Налаштування" можна встановити дату і час, вибрати мову, розкладку клавіатури, налаштувати профіль користувача, побачити інформацію про пристрій, увімкнути та вимкнути світлодіодну індикацію, встановити час автоматичного вимкнення рідера і його блокування.

Серед встановлених словників, в наявності такі як: Webster's 1913 Dictionary, English-German і Англо-російський словник. Та якщо посилатися на велику кількість встановлених в рідері книг на різних мовах світу, складається враження, що такого набору словників недостатньо.

Таким чином, завдяки простому інтерфейсу PocketBook Basic 2 добре підійде, як новачку, так і досвідченому користувачеві електронних книг, який шукає поєднання простого управління та великої функціональності.