PocketBook 624 Basic Touch

Останнім часом все популярнішими стають електронні книги. Це досить зручний спосіб тримати руку на пульсі розвитку. Такий гаджет дуже легко взяти з собою на роботу, відпочинок або просто прогулянку. На відміну від звичайних паперових книг, цей електронний винахід займає менше місця, має невелику вагу та здатен вмістити в собі багато інформації. Сучасний ринок просто переповнений різними пропозиціями, але коли потрібно обрати якусь конкретну модель, на думку нічого не приходить. Ми спробуємо допомогти вам в даному питанні. Давайте разом розглянемо один з приладів у даному розділі. Ця електронна книга має назву PocketBook 624 Basic Touch.

PocketBook 624 Basic Touch – це, певно, одна з кращих моделей у своєму класі. Вона поєднала в собі найбільш потрібні характеристики та функції. Це перша електронна книга, яка була оснащена мультисенсорним дисплеєм. В додаток до цього, винахідники гаджету придумали дуже зручний інтерфейс. Прилад має E Ink Pearl екран. Він робить зображення ще більш якісним, а читання ще більш зручним. За рахунок високої швидкості оновлення екрану перегортання сторінок та зміна зображення проходить набагато швидше. Перевагою даного пристрою є й його зовнішній вигляд. Тонкий корпус у поєднанні з приємними на дотик матеріалами та якісною збіркою, зробили дизайн книги просто ідеальним. Використання приносить неабияке задоволення.

Розмір екрану становить 6 дюймів, що є оптимальним розміром для електронних книг. Розширення складає 800 на 600 крапок. Завдяки малому енергоспоживанню і максимальній схожості зі справжнім папером, книга стає незамінною для любителів читати. Складні тексти та ілюстрації з легкістю відображаються завдяки здатності відтворювати до 16 градацій сірого.

Якщо порівнювати рідкокристалічні дисплеї з E Ink, то в останній є один величезний плюс. У таких екранів повністю відсутнє мерехтіння. Це дозволяє користувачу читати буквально годинами і ні про що не хвилюватися. Адже навантаження на очі немає.

PocketBook 624 Basic Touch ціна

Електронна книга PocketBook 624 Basic Touch оснащена потужним процесором Freescale з частотою 800 МГц. Це забезпечує швидку та ефективну роботу пристрою з усіма потрібними додатками. Саме завдяки потужному процесору стала можлива функція багатозадачності. Тепер можна запускати по кілька книг одночасно, переглядати браузер та вмикати плеєр.

1100мАч – це ємкість літієво-іонної акумуляторної батареї. Цього з легкістю вистачить, щоб прочитати приблизно 8000 сторінок. Якщо не вмикати модуль Wi-Fi, заряду повинно вистачити на місяць.

Пристрій підтримує 15 текстових форматів, 4 графічних та здатен читати PDF. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi ви отримаєте доступ до Інтернету в будь-якому місці. Функція RSS дозволить вам прочитати новини з різних ресурсів. Загалом, більш вдалої моделі годі й шукати.