PocketBook 626 Touch Lux2

Модель 626 Touch Lux2 - на даний момент одна з найкращих електронних книг компанії PocketBook. Як видно з назви, виробник позиціонує цей пристрій як гаджет класу люкс, який оснащений 6-дюймовим сенсорним екран, створеним на основі технології E Ink Pearl.

Книга випускається в двох кольорах - темно сірому та білому, розрахованих на чоловічу та жіночу аудиторію. Гаджет працює під управлінням операційної системи Linux, яка забезпечує зручне користування та налаштування за допомогою меню. Прямо під екраном розташовані кнопки "Додому", позначена квадратом, яка повертає до головного меню, і кнопка "Меню", позначена колом, яка викликає контекстне меню. Посередині - подвійна кнопка для перегортання сторінок вперед та назад. Нижній торець містить кнопку блокування, та роз'єми для комунікацій. Для зв'язку з зовнішнім світом в електронній книзі передбачені інтерфейс USB, за допомогою якого можна підключити пристрій до комп'ютера, та вбудований модуль wi-fi, який дає змогу переглядати книги та журнали онлайн в будь-якому місці, де є точка доступу.

PocketBook 626 Touch Lux2 обзор

Окремо потрібно сказати про екран. Його роздільна здатність - 1024х758, що є дуже високим показником для товарів цієї категорії. Також екран має кут огляду 180 градусів і LED підсвічування, яке можна регулювати прямо під час читання або за допомогою налаштувань в меню. Ще однією перевагою є нанесена на екран високотехнологічна сенсорна плівка, товщина якої 0.2 міліметри. Ця плівка дозволяє оптимізувати якість зображення. Те, що екран ємнісний, дає можливість масштабувати зображене.

Щодо функціональності PocketBook Touch Lux 2, то тут також все на вищому рівні. Пристрій оснащений високопродуктивним процесором з частотою 1 ГГц, оперативною пам'яттю 256 МБ, постійною пам'яттю 4 ГБ, з яких користувачу доступно близько 3 ГБ. Але, якщо цього буде не достатньо, то можна збільшити кількість пам'яті до 32 ГБ за допомогою картки microSD. Ємкість акумулятора складає 1500 мАг, цього повинно вистачити для перегортання 8000 сторінок, якщо не вмикати підсвічування.

Гаджет розпізнає велику кількість популярних форматів електронних книг - PDF, EPUB, TXT, FB2, FB2.zip, RTF, HTML, HTM, CHM, DJVU, DOC, DOCX, TCR, PRC, MOBI, ACSM та деякі графічні формати - JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Розміри пристрою 174,4х114,6х8,3 мм, а вага лише 208 г. Разом з самою електронною книгою в коробці знаходяться лише інструкція, та кабель для з'єднання з комп'ютером. Зарядний пристрій та чохол, нажаль, відсутні. Але в якості чохла можна використовувати будь-який сторонній розміром 6 дюймів.

З недоліків PocketBook Touch Lux 2 можна зазначити занадто велику ціну, та відсутність можливості програвання аудіо файлів.

Підсумовуючи все вищезазначене, можна сказати, що цей пристрій не виділяється принципово новими можливостями серед інших електронних книг, але втілює в собі майже всі сучасні досягнення цієї сфери.