PocketBook Color Lux - перший рідер з кольоровим E-ink дисплеєм. Інноваційний девайс із декількома новими функціями і зручною навігацією.

В комплекті міститься сама електронна книга PocketBook Color Lux, кабель microUSB, зарядний прилад і інструкція по експлуатації.

Досить красивий і незвичний дизайн, але все ж основна конструкція рідера від фірми PocketBook залишилася. А саме, заокруглені кути і задня панель із покриттям Soft-Touch. Чотири клавіші управління ("меню", "назад", "вперед" і "додому") знаходяться справа. Завдяки такому зручному розташуванні цих клавіш, рідер зручно тримати як і в вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Над дисплеєм знаходиться сенсорна смуга, за допомогою якої можна регулювати яскравість підсвічування.

На верхній грані знаходяться клавіша блокування і вмикання приладу, а також роз'єм для навушників. На правій боковій грані за заглушкою прикриті роз'єм USB і слот для карти пам'яті.

Маса книжки Color Lux приблизно така ж, як і у звичайного семи-дюймового планшета - 300 грам. Товщина в найтовстішому місці не перебільшує 9 міліметрів.

PocketBook Color Lux комплектація

8-дюймовий дисплей виконаний по технології E-ink Triton другого покоління, має роздільну здатність 800х600 пікселів. Кожен із шестисот пікселів має в собі три субпікселі: червоний, синій і зелений. За рахунок цього і передається кольорове зображення. Екран відображає 4096 кольорів, що говорить про достойну передачу кольору.

Екран має хороша чутливість сенсорів по мірках сучасних дисплеїв електронних книг. Достатньо яскраве і м'яке підсвічування реалізована за допомогою шістнадцятьох світлодіодів, що розміщені по всьому периметру дисплею

Рідер добре зібраний, при натисканні не видає скрипів, які б свідчили про інше. Клавіші екранної клавіатури зроблені великими, чітко реагують на натиснення. Прослуховування аудіофайлів можливе тільки в навушниках, вбудовані динаміки відсутні.

PocketBook Color Lux ціна

Інтерфейс PocketBook Color Lux не суттєво відрізняється від своїх попередників. На головному екрані користувач зустрічає список недавно відкритих книг, а також розділи меню ("Бібліотека", "Програми", "Налаштування", "Словник", "Магазин", "Музика" і "Пошук"). Знизу розташований статусбар. В розділі "Бібліотека" ви знайдете 500 вже встановлених книг - це подарунок від виробника.

Досить хорошу швидкість роботи забезпечує процесор Freescale із частотою 800 МГц. Для обробки даних виділено 256 Мб оперативної пам'яті, а для зберігання інформації - 4 Гб, які можна розширити за допомогою карт пам'яті microSD/microSDHC до 32 Гб.

Для купівлі книг в інтернет-магазині і для оновлення версії ПО є модуль Wi-Fi. Підключення зовнішніх приладів здійснюється за допомогою microUSB.

Книга має літій-полімерний акумулятор, ємністю 3000 мА*ч, якого вистачить без підзарядки приблизно на тиждень.