Texet TB-116FL

Texet TB-116FL - одна з найпопулярніших моделей цього виробника, має дисплей розміром 6 дюймів, який виконаний за технологією E Ink Pearl. Це означає, що для очей читання не буде нічим відрізнятися від звичайної паперової книги. Головна позитивна відмінність цієї електронної книги - підвищена роздільна здатність екрану - 1024х768, яка забезпечує якість зображення HD. Також дисплей має вбудоване світлодіодне підсвічування, яке не дасть втомитися очам, та надає підвищену контрастність.

Пристрій випускається в двох кольорах - золотисто-червоному та сріблясто сірому. Весь корпус виконаний за технологією софт-тач, який приємний на дотик, та дозволяє довше зберігати книгу чистою.

Texet TB-116FL обзор

Всі п'ять кнопок керування знаходяться з правої сторони від екрану на рамці. Як і зазвичай, є кнопки гортання сторінок вперед і назад, які позначені стрілками, кнопка підтвердження і контекстного меню, позначена "ок", а також кнопки повернення і масштабування. На верхньому торці знаходиться роз'єм для підключення кабелю microUSB і кнопка перезавантаження "reset". На нижньому - кнопка включення, індикатори зарядки та підключення до ПК а також слот для карт пам'яті.

За традицією, Texet TB-116FL підтримує майже всі можливі текстові формати - DJVU, PDF, EPUB, FB2, TXT, MOBI, HTM, HTML, RTF, PDB, CHM, DJV. Приємним доповненням до цього є підтримка чотирьох графічних форматів - PG, BMP, GIF, PNG та одного архівного - ZIP. Також є можливість переглядати інтернет сторінки у форматах HTM, HTML, але, за відсутності модулю wi-fi, не зовсім зрозуміло які сторінки виробник передбачав відкривати.

Texet TB-116FL комплектація

Пристрій дасть можливість користувачу відобразити текст в будь-якому зручному для нього вигляді, тобто змінювати шрифт, розмір шрифту, між строковий інтервал і т. д. Також реалізована дуже легка навігація по тексту - можна користуватися змістом, виносками, пошуком, історією останніх файлів, що відкривалися.

Книга оснащена блоком постійної пам'яті розміром 4 гб. Файли у текстових форматах зазвичай займають дуже мало місця, а зберігати графічні, звукові та відео файли в цьому пристрої не має сенсу. Тому цього об'єму буде більш ніж достатньо. Але, якщо все ж таки не вистачить, то можна збільшити пам'ять за допомогою карт microSD/microSDHC.

Texet TB-116FL ціна

Також є можливість автоматичного повороту тексту, навіть на 360 градусів, зміни масштабу зображення.

В коробці разом з самою книгою, розміром 160x126x10, можна знайти USB-кабель, зарядний пристрій, і, навіть чохол, який далеко не завжди входить в комплектацію. Важить книга 184 грам.

Можна зробити висновки, що Texet TB-116FL - доволі недорога (трохи більше ста доларів) модель, яка втілює в собі всі можливості електронної книги. Вона не має нічого зайвого, такого як перегляд відео та прослуховування звукових файлів. Єдиний недолік - відсутність вбудованого модулю wi-fi, який дав би можливість поповнювати власну бібліотеку без використання дротів.