Texet TB-166

Компанія Texet, яка спеціалізується на випуску електронних книг, нещодавно представила новинку - електронну книгу TB-166. Основною перевагою цього гаджету є те, що він зроблений з використанням технології "електронних чорнил". Це означає, що під час читання очі будуть втомлюватися не більше ніж при перегляді звичайної паперової книги. До того ж така книга може дуже довго працювати без підзарядки.

Пристрій має 6-дюймовий матовий сенсорний екран, роздільна здатність - 800х600 пікселів, що дасть змогу чітко і без відблисків бачити літери.

Ще одна перевага - наявність модулю wi-fi. Завдяки цьому закачувати нові книги можна буде в будь-якому місці, де є доступ до бездротової мережі. Але якщо поблизу немає такого доступу, то до комп'ютеру можна легко підключитись за допомогою USB-кабелю.

Texet TB-166 обзор

Дана електронна книга підтримує популярні формати графічних файлів - GIF, BMP, JPG, PNG; документів - DOC, DJVU, EPUB, PDF, TXT, FB2; звукових файлів - MP3, FLAC, AAC, WAV; архівованих файлів - RAR, ZIP.

Для зручності читача обрану книгу можна відобразити за допомогою п'яти найвідоміших шрифтів (Calibri, Arial, Arial Black, Verdana, Times New Roman), обрати розмір літер та між строковий інтервал. Текст та зображення можуть повертатися в залежності від положення пристрою.

Також книга оснащена часами, календарем і словником, радіо і диктофоном. Можна робити закладки, виноски, копіювати, видаляти, сортувати, шукати потрібну інформацію. Як і в інших гаджетах такого типу є функції автоблокування та автовимкнення.

Texet TB-166 комплектація

В якості приємного бонусу для покупця виступає можливість малювання по сенсорному екрану.

Пристрій має вбудовану пам'ять на 4 гігабайти, з яких 2 власник може використовувати для своїх цілей. Якщо такого об'єму буде замало, то можна його розширити за рахунок microSD/SDHC-карт до 32 Гб.

Керувати книгою дуже просто - на нижньому торці є кнопка ввімкнення, справа від екрану - кнопки перегортання, вони ж знадобляться і для пересування по меню пристрою. Посередні кнопка підтвердження дії, поруч з нею - подвійна кнопка, що відповідає за звук, виклик додаткового меню, наприклад під час читання. Також для керування книгою можна використовувати сенсорний екран.

В коробці разом з самою книгою можна знайти:

  • фірмовий чохол на магніті з прорізями для відповідних комунікацій;
  • microUSB-кабель;
  • мережевий адаптер.

Важить пристрій усього 226 грам, розміри складають 180х128х10 міліметрів. Випускається в двох кольорах - сірому та бордовому.

До недоліків цієї електронної книги можна віднести лише те, вона не має підсвічування, але саме за рахунок цього і досягається можливість прочитати майже 4000 сторінок тексту без підзарядки.

Отже, можна зробити висновок, що для своєї вартості книга має набагато більше переваг ніж недоліків.