Електронна книга Wexler Book Flex One є досить незвичайною як за своїм зовнішнім виглядом, так і за внутрішніми характеристиками. Пристрій увігнутої форми – це створено для захисту екрана від ушкоджень і щоб підкреслити його гнучкі можливості. В дисплеї використана пластикова підкладка, що додає екрану гнучкості. Саме за цю підкладку такий тип екрану називають полімерним. У тих місцях, де товщина дуже маленька, корпус згинається, проте гнути його категорично забороняється, адже є ризик просто зламати пристрій, який навіть по гарантії не обміняють. Вибір даного типу екрану дозволило значно зменшити вагу книги та її товщину. Книга тоненька в районі екрану, а її корпус легко гнеться під пальцями.

У набір до Wexler Book Flex One входить зарядний провід USB-micro-USB для підключення до ПК і зарядний пристрій з USB-виходом. Звичайна книжечка–мануал відсутня, її замінює односторінкова ітструкці. В комплект також входить чохол.

Треба відзначити, що зовнішній вигляд пристрою не рівняється ні на що подібне в магазинах. Електронна книжка з загнутим всередину екраном зразу приверне максимальну увагу потенційних покупців. Екран знаходиться в пластиковому корпусі, який має гумову основу, і повною мірою повторює вигин екрану. Він комфортно лежить в руці, не ковзає і не залишає на собі відбитків від пальців.

Пристрій випускається в декількох кольорах на різний смак, а матовий корпус на вид трохи нагадує ластик і викликає приємні естетичні відчуття. Габарити Wexler Book Flex One надзвичайно компактні. По цим параметрам - це один із найменших пристроїв для читання електронних книг на ринку електроніки. Товщина у найтоншому місті становить усього 4 мм, а блок з усіма внутрішніми компонентами має товщину близько 9 мм.

Wexler Book Flex One легко тримати при читанні, адже вага книжки трошки більше 100 грамів, що є абсолютним рекорд для ринку. Тримати рідер зручно як горизонтально, так і вертикально. Поворот екрану міняється вручну в налаштуваннях. Всі елементи управління механічні. Крім того, кнопки запаяні повністю в пластик і не мають відкритих щілин, отже можна не хвилюватись за пил і бруд з пальців. Але через це клавіші достатньо жорстокі та утруднюють їх постійне необхідне використання.

Роз'єм micro-USB розташован на нижньому боці. Він служить для зарядки та підключення пристрою до комп'ютера. При синхронізації з ПК внутрішнє сховище монтується як окремий знімний диск, і з його файлами можна проводити переписування, копіювання, стирання і перейменовування. При цьому заряджається акумулятор батареї. Ємкість батареї складає 600 мА*г.

Wexler Book Flex One підтримує усі популярні формати книг – fb2, epub, txt, djvu, doc, pdf, html, rtf, chm і стане добрим помічником для любителів читати.